e-mail english
   
 
nike outlet boligrafos montblanc joyas pandora nike huarache nike free baratas new balance baratas ralph lauren españa Gafas ray ban hollister españa polos lacoste gafas oakley mbt baratos ray ban baratas nike roshe run hollister madrid timberland outlet
Anasafya
Ürünlerimiz
Referanslarımız
İnsan Kaynakları
İletişim
Vizyon/Misyon
-------------------------------------------------------------------------------------------
 
Vizyon

Temel vizyonumuz, hızla ve yenilenerek gelişen dünya ve ülkemiz üretim zincirinin kopmaz bir parçası olmaktır. Kalıp parlatma sektöründe dünya standartlarını yakalayarak, hız, kalite ve kesintisiz gelişim ihtiyacına yanıt olup, bu alandaki boşluğu doldurmaktır.

Misyon

Firmamızın felsefesi, hatasız iş ve müşteri memnuniyeti merkezine odaklanmıştır. Bu hedefe, yeni çalışmalara ve tekniklere imza atıp, dünya teknolojilerini sürekli takip ve transfer ederek ulaşıyoruz. Uzun yılların deneyimleri ve birikimleri sonucu elde ettiğimiz profesyonel yaklaşım firmamızın ayırt edici temel nitelikleri arasındadır.

Gelinen noktada POLİTEK Ailesi adı, kaliteli ürünler, müşteri merkezli pazarlama, hatasız iş, sürekli servis ve kesintisiz gelişme ile birlikte anılmaktadır.


 
 
Copyright © 2005 Politek Plastik Kalıp Sanayi Ticaret AŞ. Web Tasarım